logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

 РВС 100

Виробництво сталевих резервуарів і ємностей РГС, РВС 100 куб

Проектування, виготовлення, доставка та монтаж сталевих резервуарів по всій Україні. Виготовлення металевих резервуарів під ключ, продаж в лізинг від 50% перший внесок, сервісне та технічне обслуговування резервуарів і ємностей.

Резервуари вертикальні і горизонтальні сталеві - це циліндричний резервуар, як надземного, так і підземного зберігання різних рідин, таких як (паливо, різні масла, питна і технічна вода та інші харчові продукти).

Сталеві резервуари і ємності потрібні для прийому і видачі зберігається в них продукту. Для цього Заводи виробники резервуарів виготовляють не тільки ємності але і додатково технологічне резервуарне обладнання, до якого відносяться наповнюючи та зливні пристрої, відведення-підведення патрубки, люки лази ЛЛ, пристрої для виміру рідини, опори -ложементи під резервуар, обігрівальні зміевики і перемішуючі пристрої і т.п.

UGM УкрГідроМонтаж - це резервуарний завод, який виробляє вертикальні і горизонтальні сталеві резервуари в УкраїніДніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, , Кіровоград (Кропивницькій), Полтава, Хмельницький, Вінниця, Волинь, , Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, , Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим, Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Кам'янське, Кривий Ріг, Бахмут, Горлівка, Дружківка, Єнакієве, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Бердичів, Коростень, Коростишів, Ужгород, Мукачево, Мелітополь, Приморськ, Івано-Франківськ, Калуш, Бровари, Буча, Обухів, Переяслав-Хмельницький), Яготин, Олександрія, Світловодськ, Алупка, Алушта, Аерофлотський, Бахчисарай, Євпаторія, Інкерман, Кацівелі, Керч, Севастополь, Сімферополь, Радянське, Судак, Феодосія, Фонтани, Форос, Чайка, Чорноморське, Ялта, Луганськ, Олександрівськ, Алмазна, Алчевськ, Брянка, Дзержинське, Красний Луч, Лисичанськ, Перевальськ, Розкішне, Сєвєродонецьк, Стаханов, Львів, Винники, Жовква, Мостиська, Славське, Сокільники, Червоноград, Миколаїв, Одеса, Білгород - Дністровський, Вилкове, Ізмаїл, Озерне, Чорноморськ, Корсунці, Подільськ, Полтава, Гожули, Горбанівка, Засулля, Затурин, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни, Миргород, Розсошенці, Хорол, Рівне, Колоденка, Шпанів, Суми, Охтирка, Глухів, Лебедин, Путивль, Шостка, Тернопіль, Бариш, Біла, Берем'яни, Возилів, Доброполе, Жизномир, Озеряни, Харків, Херсон, Антонівка, Генічеськ, Генічеська Гірка, Каховка, Новоолексіївка, Скадовськ, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Нетішин, Слобідка-Гуменецька, Старокостянтинів, Черкаси, Звенигородка, Золотоноша, Канів, Сміла, Умань, Чигирин, Шпола, Чернігів, Заїзд, Ніжин, Павлівка, Прилуки, Чернівці.

                                                                     Для більш детальною інформацією звертайтесь:
                                                                       тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"