n-logo9.png

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

n-logo9.png

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГИДРОМОНТАЖ»

Компания «УкрГидроМонтаж» была официально зарегистрирована в 1996 году. Более десяти лет плодотворного сотрудничества с заказчиками по всей Украине позволили компании войти в число лидеров по выполнению буровых работ и водоснабжению.

Біолокація або пошук води на буровій ділянці

Цей етап робіт необхідний для того, щоб визначити місце буріння свердловини і залягання підземних вод на об'єкті. Пошук води проводиться при бурінні свердловини на скельні породи. У гранітних породах вода може розташовуватися в порах, тріщинах та пустотах. Виявивши гранітні розломи, можна говорити про ймовірність наявності води всередині.

Пошук підземних вод проводиться різними способами:

• Сейсморазвідка
• Електророзвідка
• Електромагнітний імпульс
• Біолокация

Біолокация - метод, який користується особливою популярністю при бурінні свердловин приватного призначення.

Що таке біолокація?

Понад чотири тисячі років тому з'явилося явище біолокації. Суть методу в тому, що фахівець за допомогою биорамки вимірює ширину розлому, інтенсивність потоку і перспективну лінію в розломі. Варто зауважити, що не завжди порожнечі заповнені водою. У 5% випадків всередині розломів виявляється піщано-глинистий матеріал.

Досвідчені фахівці «УкрГідроМонтаж» досконально володіють методом біолокації, тому ризики створення свердловини з малою продуктивністю мінімальні. При бурінні свердловин в піщаних і кристалічних породах біолокація є найбільш високоефективним методом. Після проведення досліджень виявляється не крапка буріння, а смуга, вздовж якої рекомендується встановлювати бурову машину для виготовлення свердловини.

Особливості співробітництва

Замовник має право відмовитися від біолокаційних робіт і самостійно створювати майданчик під подальше буріння свердловини. Якщо в результаті якість і кількість води не підходить замовнику, то він оплачує суму в розмірі 80-100% від договірної вартості робіт ТОВ «УкрГідроМонтаж»

 

Биолокация або пошук води на буровому ділянці ТОВ «Укргідромонтаж»

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає буріння і облаштування свердловин, а також монтаж водопідйомного обладнання у всіх регіонах України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"