logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Біолокація або пошук води на буровій ділянці

Цей етап робіт необхідний для того, щоб визначити місце буріння свердловини і залягання підземних вод на об'єкті. Пошук води проводиться при бурінні свердловини на скельні породи. У гранітних породах вода може розташовуватися в порах, тріщинах та пустотах. Виявивши гранітні розломи, можна говорити про ймовірність наявності води всередині.

Пошук підземних вод проводиться різними способами:

• Сейсморазвідка
• Електророзвідка
• Електромагнітний імпульс
• Біолокация

Біолокация - метод, який користується особливою популярністю при бурінні свердловин приватного призначення.

Що таке біолокація?

Понад чотири тисячі років тому з'явилося явище біолокації. Суть методу в тому, що фахівець за допомогою биорамки вимірює ширину розлому, інтенсивність потоку і перспективну лінію в розломі. Варто зауважити, що не завжди порожнечі заповнені водою. У 5% випадків всередині розломів виявляється піщано-глинистий матеріал.

Досвідчені фахівці «УкрГідроМонтаж» досконально володіють методом біолокації, тому ризики створення свердловини з малою продуктивністю мінімальні. При бурінні свердловин в піщаних і кристалічних породах біолокація є найбільш високоефективним методом. Після проведення досліджень виявляється не крапка буріння, а смуга, вздовж якої рекомендується встановлювати бурову машину для виготовлення свердловини.

Особливості співробітництва

Замовник має право відмовитися від біолокаційних робіт і самостійно створювати майданчик під подальше буріння свердловини. Якщо в результаті якість і кількість води не підходить замовнику, то він оплачує суму в розмірі 80-100% від договірної вартості робіт ТОВ «УкрГідроМонтаж»

 

Биолокация або пошук води на буровому ділянці ТОВ «Укргідромонтаж»

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає буріння і облаштування свердловин, а також монтаж водопідйомного обладнання у всіх регіонах України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"