logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Водонапірні башти

Водонапірні башти Рожновського

Водонапірні башти Рожновського

Компанія ООО"УкрГидроМонтаж" проектує і виготовляє різні водонапірні башти Рожновського за цінами на 15% дешевше, за рахунок унікальної технології виготовлення, і швидкого монтажу водонапірної башти в Україні.

Детальніше ...

Монтаж і установка водонапірних башт

Монтаж і установка водонапірних башт

ТОВ «УкрГидроМонтаж» встановлює і виготовляє водонапірні башти Рожновського в будь-якому населеному пункті України. Ми контролюємо якість кожного етапу виробництва. Сталь, з якої виготовляються водонапірні башти, відповідає вимоги ГОСТ, ДСТУ.

Детальніше ...

Утеплення водонапірної башти і ВБР

Утеплення водонапірної башти і ВБР

ТОВ «Укргідромонтаж» здійснює утеплення водонапірних башт Рожновського. Досвід і наявність техніки дозволяють працювати з об'єктами різної висоти і складності. Завчасне утеплення водонапірної вежі дозволить продовжити термін служби конструкції і забезпечити безперебійну надходження води.

Детальніше ...

Водонапірні башти, свердловини: автоматика

Водонапірні башти, свердловини: автоматика

ТОВ «Укргідромонтаж» виготовить і встановить водонапірні башти Рожновського, а також зробить монтаж водопідйомного обладнання по всій території України

Детальніше ...

Ремонт і фарбування: обслуговування водонапірної башти

Ремонт і фарбування: обслуговування водонапірної башти

Фахівці ТОВ «Укргідромонтаж» проведуть обслуговування водонапірної башти Рожновського. Виконаємо всі роботи якісно в обумовлені терміни

Детальніше ...

Фундамент водонапірної башти: устрій

Фундамент водонапірної башти: устрій

Щоб уникнути нахилу водонапірної башти Рожновського або просідання фундаменту, роботи по влаштуванню фундаменту можуть робити тільки спеціалізовані компанії. ТОВ «Укргідромонтаж» має всю дозвільну документацію

Детальніше ...

Відповідаємо на питання про водонапірні башти та резервуари

Відповідаємо на питання про водонапірні башти та резервуари

ТОВ «Укргідромонтаж» відповість на всі питання про водонапірні башти Рожновського і резервуари

Детальніше ...

Манометр (ЕКМ) для водонапірних башт

Манометр (ЕКМ) для водонапірних башт

ТОВ «УкрГідроМонтаж» здійснює доставлення і монтаж електроконтактних манометрів (ЕКМ) для водонапірних башт в усі регіони України

Детальніше ...

 

ТОВ «УкрГідроМонтаж» встановлює і виготовляє водонапірні башти в будь-якому населеному пункті України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

Відповідаємо на питання про водонапірні башти та резервуари

Поясніть принцип дії водонапірної башти? Вода надходить в будинок за принципом сполучених посудин ?

Насос подає воду у водонапірну башту.

Коли вода піднімається до верхньої позначки, датчик рівня дає команду насмокчу на відключення.

У міру розбору води з башти по магістралі, рівень знижується, і після досягнення нижньої відмітки датчик рівня дає команду на включення насоса.

Таким чином, в башті постійно знаходиться запас води, що визначається об'ємом башти.

Регулююча роль водонапірної башти полягає в тому, що в години зменшення водоспоживання надлишок води, насосною станцією, що подається, накопичується у водонапірній башті і витрачається з неї в години збільшеного водоспоживання.

Як відбувається доставка Водонапірної башти або резервуару?

У нас є власний  транспорт і всю виготовлену нашу продукцію габаритну або не габарит  доставляємо самі. 

При цьому вартість доставки набагато нижча, ніж наймати сторонніх перевізників. Так само можлива функція самовивезення.

Як бути з фундаментом під підставу водонапірної башти або резервуару?

Фундамент, без проблем, можуть виконати наші фахівці ТОВ «УкрГідроМонтаж», так само можемо виконати реставрацію старого фундаменту або після підписання договору ми зможемо надати креслення виготовлення і пристрою фундаменту.

Дивись розділ на сайті - Пристрій фундаменту під водонапірну вежу.

Які гарантії на ваші водонапірні башти і резервуари?

Гарантії на всю продукцію, що виготовляється, не менше 24 міс. 

Є всі необхідні сертифікати і дозволи, видаємо паспорт на водонапірну башту і резервуар, в паспорті вказаний експлуатаційний період 25 і більше років. 

У нас працює потужна система внутрішнього контролю виробництва. 

Також ми можемо надати хороші рекомендації дуже багатьох корпорацій і компаній.

Як виконується Установка і монтаж водонапірної башти?

Монтаж башти Рожновського проводиться будівельним підрозділом ТОВ «УкрГідроМонтаж» по всій території України, для цього є ліцензія і досвідчені фахівці.

Монтаж водонапірної вежі виконується як на існуючий старий  фундамент (в разі демонтажу старої башти), або коли впала башта стара, так і на фундамент, що знов виготовляється (нове будівництво, капітальний ремонт)

Вартість монтажу нової водонапірної башти залежить від ціни і модифікації башти, а також від віддаленості місця експлуатації нової Водонапірної башти.

Чому водонапірна вежа повинна бути вище всіх будинків і споруд, в які вона подає воду?

Все просто, відповідь в самому питанні, водонапірна вежа – це споруда в системі водопостачання для регулювання натиску і витрати води у водопровідній магістралі, створення її запасу і вирівнювання графіка роботи насоса.  

Висота водонапірних башт зазвичай не перевищує 25м, в окремих випадках 32м, висотность ВБР підбирається від кількості водоспоживачів і споруд, а також  рельєфу місця установки башти.

Що таке Резервуари?

Резервуар походить від слова «резерв». Являє собою штучно створену посудину яка герметично закривається або відкрита, що наповнюється рідиною.

Які є види ємностей і резервуарів?

Резервуари можна розділити:

1) за формою: вертикально-циліндричні (РВС) і горизонтально-циліндричні (РГС), прямокутні ін.
2) за розташуваннем: наземні, підземні, в приміщенні.
3) за призначенням: для зберігання хімії, палива, для перевезення, для питної води, пожежні резервуари і для дощової води.

Для чого потрібно обсипати (обваловувати) водонапірну вежу, і на яку висоту обсипати потрібно?

Обсипання грунтом навколо вежі потрібна в основному для утеплення відвідного водопроводу вежі, що відводить і підводить воду, так само воно дає 5% стійкості водонапірної башти при вітрових навантаженнях.

Висота обсипання землею повинна становити 1,5-2,0м на рівень промерзання грунту взимку.

На наших водонапірних вежах є відмітка рівня обсипання її землею і до цієї позначки вежа покривається спеціальними антикорозійними складами, для підземного призначення.

Металеві водонапірні башти, ємності і резервуари РГС під замовлення скільки виготовляються?

В Україні Водонапірні башти, ємності і резервуари з металу в основному виробляються від одного тижня в залежності від типу конструкції і обсягу в м/куб, а також від складності заявки.

Як захистити поверхню водонапірної вежі, резервуара або ємності зсередини від активного впливу води?

На сьогоднішній день технології фарбування металу і в цьому питанні не стоять на місці.

Для захисту від такого агресивного середовища, як вода, солей або лугів, нафтопродуктів вже давно використовуються "потрібні" фарби.

Грунти та емалі які пропонують різні виробники лакофарбової продукції під маркою харчові фарби по металу і.т.д.

Де в Україні купити водонапірні башти та резервуари для води і яка буде ціна?

Купити водонапірну вежу або резервуар ви можете в ТОВ «УкрГідроМонтаж».

Продаж водонапірних веж і ємностей для води, палива, масла і.т.д. здійснюється із складу виробництва або "під замовлення".

Ціна буде завісить від корозійного покриття, товщини металу і додаткового устаткування.  При покупці водонапірної башти або резервуару для води або палива, видається (паспорт).

 

 

ТОВ «УкрГідроМонтаж» виготовить і встановить водонапірні башти, а також зробить монтаж водопідйомного обладнання по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

Манометр (ЕКМ) для водонапірних веж

Манометр (ЕКМ) застосовується для регулювання тиску в водопровідних та інших магістрялях.

ЕКС - манометр застосовується в багатьох отрослях регулювання тиску, а так само для регулювання рівня води в водонапірних вежах і резервуарах, тим самим повідомляючи сигнали на пульт управління що дає можливість вмикати або вимикати насоси подають воду з водоймища або АРТ свердловини.

Электроконтактный манометр (ЭКМ) для водонапорных башен

«УкрГідроМонтаж» здійснює доставку і монтаж електроконтактних манометрів (ЕКМ) для водонапірних веж в усі регіони України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса , Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:

тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

Водонапірні башти Рожновського

Водонапірні башти Рожновського: виготовлення і монтаж

Компанія ТОВ "УкрГідроМонтаж" (УГМ) проектує і виготовляє різні водонапірні башти, резервуари і ємності по самим конкурентно здатним цінами на 15% дешевше, за рахунок унікальної технології виготовлення, і швидкий монтаж водонапірної башти в Україні.

 

В системі водопостачання промислових, сільськогосподарських об'єктів і житлових будинків водонапірні башти незамінні. Водонапірні башти застосовують більш сотні років для постачання населених пунктів водою. Деякі вежі - це унікальні будови із залізобетону або цегли, які стали історичними пам'ятниками.

Основні функції, які виконує башта Рожновського:

 • Стабілізація напору
 • Регулювання витрати води
 • Управління роботою насосів
 • Контроль водоподачі
 • Створення запасу водних ресурсів

Будівництво і використання водонапірних башт Рожновського популярно і сьогодні. ВБР має малу вагу, а завдяки заводським деталей, конструкція відрізняється особливою міцністю. Крім того, існує аварійний і протипожежний запас води ВБР.

Де встановлюють ВБР?

 • На будь-яких об'єктах, де потрібно водний запас ресурсів
 • У місці, де витрата води дуже великий через великої кількості водоспоживачів
 • Якщо стара система водопроводу недосконала і не витримує оптимального для роботи тиску
 • Щоб стабілізувати роботу насосів при відключенні електрики

Особливості виготовлення башти Рожновського

ТОВ «УкрГідроМонтаж» УГМ встановлює і виготовляє водонапірні башти в будь-якому населеному пункті України. Важливою складовою нашої діяльності є контроль якості кожного етапу виробництва. Сталь, з якої виготовляються водонапірні башти, відповідає вимогам ГОСТ, ДСТУ. За бажанням замовника бак для води покривається всередині харчовою емаллю, а на поверхню водонапірної башти наноситься логотип компанії.

УЗК допомагає перевірити міцність зварювальних швів, а кожна вежа проходить обов'язковий іспит на тиск, виходячи з умов експлуатації. В асортименті продукції вежі на опорах і без, обсяг яких варіюється ВБР-15, 25, 50, 100, 160, 200, 300 до 500м3. На реалізовані ВБР наша компанія обов'язково видає паспорт і сертифікат якості.

Вартість башти під воду розраховується в індивідуальному порядку, оскільки залежить від обсягу бака, висоти опори, захисного покриття, теплоізоляції, технологічного оснащення. Водонапірна башта буде готова в строк від п'яти до шістнадцяти днів. Завдяки точним розрахункам інженерів ТОВ «УкрГідроМонтаж» УГМ, буде виготовлено міцна конструкція. Щоб замовити виготовлення та встановлення водонапірної башти Рожновского, звертайтеся в нашу компанію.

Ми працюємо з клієнтами по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропивницькій), Полтава,  Хмельницький, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим, Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Кам'янське, Кривий Ріг, Бахмут, Горлівка, Дружківка, Єнакієве, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Бердичів, Коростень, Коростишів, Ужгород, Мукачево, Мелітополь, Приморськ, Івано-Франківськ, Калуш, Бровари, Буча, Обухів, Переяслав-Хмельницький), Яготин, Олександрія, Світловодськ, Алупка, Алушта, Аерофлотський, Бахчисарай, Євпаторія, Інкерман, Кацівелі, Керч, Севастополь, Сімферополь, Радянське, Судак, Феодосія, Фонтани, Форос, Чайка, Чорноморське, Ялта, Луганськ, Олександрівськ, Алмазна, Алчевськ, Брянка, Дзержинське, Красний Луч, Лисичанськ, Перевальськ, Розкішне, Сєвєродонецьк, Стаханов, Львів, Винники, Жовква, Мостиська, Славське, Сокільники, Червоноград, Миколаїв, Одеса, Білгород - Дністровський, Вилкове, Ізмаїл, Озерне, Чорноморськ, Корсунці, Подільськ, Полтава, Гожули, Горбанівка, Засулля, Затурин, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни, Миргород, Розсошенці, Хорол, Рівне, Колоденка, Шпанів, Суми, Охтирка, Глухів, Лебедин, Путивль, Шостка, Тернопіль, Бариш, Біла, Берем'яни, Возилів, Доброполе, Жизномир, Озеряни, Харків, Херсон, Антонівка, Генічеськ, Генічеська Гірка, Каховка, Новоолексіївка, Скадовськ, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Нетішин, Слобідка-Гуменецька, Старокостянтинів, Черкаси, Звенигородка, Золотоноша, Канів, Сміла, Умань, Чигирин, Шпола, Чернігів, Заїзд, Ніжин, Павлівка, Прилуки, Чернівці

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

Фундамент водонапірної башти: устрій

Ідеальним рішенням для водопостачання на виробництві або в місці з великим водоспоживанням є установка водонапірної башти. По суті, водонапірна вежа - це водяний бак, виконаний з дерева, металу, залізобетону, і розміщений на опорах. Відстань між опорами може заповнюватися кладкою частково або повністю: так утворюється приміщення для обслуговування ВБ.

Фундамент ВБ: особливості

Вежа водонапірна встановлюється на залізобетонний фундамент так, щоб нижній рівень створював тиск для забезпечення водою всіх споживачів. Таки чином, вибір місця розташування фундаменту виконується на найвищій позначці місцевості і при максимально близькому розташуванні споживачів води. Тільки при виконанні всіх умов система водопостачання буде найбільш ефективною.

Найпопулярнішими типами фундаментів є монолітні, створені з суцільних плит круглої форми. Фундамент жорстко з'єднують з опорою бака. Коли висота споруди водопостачання велика, а грунти слабкі, зовнішній діаметр плити фундаменту збільшується. Щоб уникнути нерівномірного осідання, фундамент утворює безперервне кільце.

Установка вежі складається з наступних етапів:

• Підготовчі роботи
• Облаштування фундаменту
• Доставка ВБ на місце установка
• Збірка і установка водонапірної вежі

Скільки часу займає пристрій фундаменту?

Оскільки цей етап робіт безпосередньо пов'язаний з особливостями використання будівельних матеріалів, то цикл робіт може збільшуватися від 2-6 днів. Щоб бетон застиг повністю, буде потрібно від 3 - 4 тижнів. Після - установка вежі, її підключають до існуючої системи водопостачання.

При надійності грунту немає необхідності розміщувати приміщення під баками. Колони мають у своєму розпорядженні по колу, утворюючи багатокутник з декількома вершинами. При появі вітру навантаження повинна рівномірно розподілятися на всі опори фундаменту. Визначити вітрові зусилля можна, згідно ГОСТ.

Фундамент - основа міцності водонапірної башти, тому правильним рішенням є проведення відповідального етапу ТОВ «УкрГідроМонтаж». Щоб уникнути нахилу вежі або просідання фундаменту, такі роботи можуть робити тільки спеціалізовані компанії, які мають дозвільну документацію.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» іготовіт і встановить водонапірні башти, а також зробить монтаж водопідйомного обладнання по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

Ремонт і фарбування: обслуговування водонапірної вежі

Важливою частиною сучасної системи автономного постачання водою із забезпеченням регулювання напору є водонапірна вежа. Якісна та безперебійна робота споруди залежить також від своєчасного проведення технічного обслуговування і ремонту ВБ.

Що таке обслуговування водонапірної вежі?

Висота вежі може досягати тридцяти метрів, тому постійно піддається кліматичним і механічним навантаженням. Резервуари веж наповнюються водою за допомогою насоса, який автоматично відключається по досягненню заданої позначки. Навпаки, коли кількість води скорочується, насос водонапірної вежі включається.

Ремонт верхньої частини ВБ надає особливу складність, так як всі роботи виконуються на висоті і вимагають залучення спеціального устаткування і промислових альпіністів. Для фахівців ТОВ «Укргідромонтаж» ремонт водонапірної башти є звичним завданням: завдяки досвіду і наявності спеціалізованого спорядження, ми виконаємо всі роботи якісно.

Етапи проведення ремонту водонапірної вежі:

 •     Очищення від іржі, старої фарби за допомогою щітки або шпателя
 •     Зварювальні роботи з зароблянням місць протікання
 •     Грунтування і фарбування башти з використанням компресора, кисті, валика

Як проходить очищення вежі?

Зазвичай водонапірна вежа складається з нижньої бетонної і металевої верхньої частини. Своєчасна очищення і фарбування водонапірної вежі необхідна для нормального функціонування. Щоб вода, яка надходить в трубопровід, була чистою, очищення СБ проводиться всередині: частота процедури - не рідше одного разу на три роки. На дні давно не очищеної вежі збирається шар мулу до 20 сантиметрів. Іржа з ??внутрішніх стін ВБ також потрапляє в воду.

 •     Очищення стін і стелі металевою щіткою
 •     Прибирання бруду з дна водонапірної вежі
 •     Видалення бруду через верхній люк
 •     Промивання з обов'язковим зливом промивної води
 •     Дезінфекція марганцівкою або хлорним вапном

Фарбування водонапірних веж

Перед фарбуванням водонапірної вежі потрібне видалення раковин, шару старої фарби. Трудомісткий процес проводиться працівниками вручну. Використання болгарки неможливо, так як інструмент складно використовувати в даних умовах. Далі проводиться грунтовка водонапірної вежі, і тільки потім - фарбування. Наявність зовнішніх сходів і відкривається люка спрощує роботи по фарбуванню.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» виготовить і встановить водонапірні башти, а також зробить монтаж водопідйомного обладнання по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

Водонапірні башти, свердловини: автоматика

Садові товариства, виробництва, житлові райони для централізованого постачання використовують СБ. Незважаючи на великі габарити, водонапірна вежа відрізняється простотою експлуатації і надійною роботою.

Умови установки водонапірної вежі

• Є водопровідна розв'язка споживачів, яка не витримає тиск, необхідний для експлуатації сучасних технологій
• Якщо використання системи переважно літнє
• Коли є велика кількість споживачів води
• При великих запасах води
• У місцях, де часті перебої з електроживленням

Варто відзначити деякі складності використання ВБ. У зимовий період при зменшенні водоспоживання потрібно утеплення конструкції для нормального функціонування свердловини. Тиск на виході з башти обмежується висотою вежі. Для роботи водонапірної вежі буде потрібно комплект автоматики.

Автоматичний контроль - робота ВБ

Насос опускають в свердловину: згодом він подає воду в вежу. Коли вода досягла верхньої позначки в башті, датчик рівня подає команду на відключення. Елементарний комплект автоматики відповідає за включення - вимикання насоса ВБ. Автоматичний набір знаходиться в павільйоні. При зниженні рівня поверхні в міру забору води, датчик рівня подає команду включення. У вежі є постійний запас води, який визначається з розрахунку обсягу вежі - від нуля до рівня.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» пропонує станцію «Каскад-К» для управління дренажним насосом погружного типу. Система автоматизує управління, захищає двигун насосу. В основі системи - мікропроцесорний прилад контролю «МПЗК-50». Грамотна установка системи кваліфікованим персоналом ТОВ «УкрГідроМонтаж» - гарантія безперебійної роботи водонапірної вежі.

Технічні характеристики «Каскад-К»

• Напруга мережі - 380В, 50Гц
• Номінальний струм - до 250А
• Довжина кабелю - 250 м максимум
• Цифровий індикатор споживання струму
• Підведення кабелів підключення нижній
• Вертикальне робоче положенні
• Кліматичне виконання відповідає ГОСТ15150-69-УЗ
• Захист по ГОСТ - 14254-80 - IP21, IР54
• Відповідність вимогам ГОСТ12.2.007.0-75, ГОСТ 12.1.004-9,1 ГОСТ 22789-94, «ПУЕ» і ПТЕЕС

ТОВ «УкрГідроМонтаж» виготовить і встановить водонапірні башти, а також зробить монтаж водопідйомного обладнання у всіх регіонах України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

Утеплення водонапірної башти і ВБР

Водонапірні башти використовують в різних кліматичних районах, враховуючи і північні населені пункти з низьким температурним режимом. Традиційно водонапірна вежа не вимагає особливих засобів для утеплення, але при нечастому використанні краще подбати про додатковий захист. Наприклад, раніше ставили дерев'яні намети, які сповільнювали замерзання, а в польових умовах з ВБР взагалі видаляли воду для запобігання зледеніння.

Як утеплити водонапірну вежу?

При використанні таких теплоізоляційних матеріалів як оцинкована сталь (гофрований або гладка) і мінеральна вата можна досягти оптимального захисту СБ від замерзання. На внутрішніх стінках бака та опор утворюється теплоізоляція товщиною до 19 сантиметрів максимум з малою теплопровідністю. При замерзанні вода виділяє приховане тепло, зменшуючи темп наростання льоду. Вплив сонячної радіації знижує темпи наростання льоду вже в кінці січня. З початком весни температура минає води поступово знижується.

Матеріали для проведення утеплення ВБ

 •     Минераловатная плита товщиною 50мм
 •     Профільна труба
 •     Оцинкована сталь листова
 •     Герметик для закладення швів

Особливості теплоізоляції водонапірної вежі

На прикладі типового проекту для кліматичної зони з температурою -15 градусів в найхолоднішу п'ятиденку можна розглянути виконання теплоізоляції. При цьому цикл роботи вежі становить два водообміну в добу, а температура води, що поступає становить +1 -6 градусів.

Зовні вежа утеплена мінватою товщиною до 100 міліметрів, а до поверхні конструкції приварені «пояса» кріплення з профілю 20 х 40 з кроком в один метр по всій довжині. Утворився сталевий каркас заповнюється мінераловатними плитами. Після з'єднання частин каркаса, їх зварюють в одне ціле. Оцинкована листова сталь товщиною 0,7 міліметрів кріпиться до каркаса заклепками.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» здійснює утеплення водонапірних веж Рожоновского та інших конструкцій. Досвід нашого персоналу і наявність техніки дозволяють працювати з об'єктами різної висоти і складності. Завчасне утеплення водонапірної вежі дозволить продовжити термін служби конструкції і забезпечити безперебійну надходження води для всіх користувачів.

Завдяки вказівкою параметрів водопостачання в опитувальному аркуші, ми зможемо в найкоротші терміни виготовити конструкцію. Важливі характеристики - ємність вежі і бака, висота вежі, товщина стінок, наявність сходів, люків, трубної розводки.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» іготовіт водонапірні башти, здійснить утеплення водонапірних веж та інших конструкцій, а також встановить водонапірні башти по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк , Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

«Укргідромонтаж» іготовіт водонапірні башти, здійснить утеплення водонапірних веж та інших конструкцій, а також встановить водонапірні башти

Монтаж і установка водонапірних башт

Водонапірні башти Рожновського: виготовлення і монтаж

Компанія ТОВ "УкрГідроМонтаж" проектує і виготовляє різні водонапірні башти, резервуари і ємності по самим конкурентно здатним цінами на 15% дешевше, за рахунок унікальної технології виготовлення, і швидкого монтажу водонапірної башти в Україні.

В системі водопостачання промислових, сільськогосподарських об'єктів і житлових будинків водонапірні башти незамінні. Водонапірні башти застосовують більш сотні років для постачання населених пунктів водою. Деякі вежі - це унікальні будови із залізобетону або цегли, які стали історичними пам'ятниками.

 

Основні функції, які виконує вежа Рожоновского:

 • Стабілізація напору
 • Регулювання витрати води
 • Управління роботою насосів
 • Контроль водоподачи
 • Створення запасу водних ресурсів

Будівництво і використання водонапірних веж Рожоновского популярно і сьогодні. ВБР має малу вагу, а завдяки заводським деталей, конструкція відрізняється особливою міцністю. Крім того, існує аварійний і протипожежний запас води ВБР.

Де встановлюють ВБР?

 • На будь-яких об'єктах, де потрібно водний запас ресурсів
 • У місці, де витрата води дуже великий через великої кількості водоспоживачів
 • Якщо стара система водопроводу недосконала і не витримує оптимального для роботи тиску
 • Щоб стабілізувати роботу насосів при відключенні електрики

Особливості виготовлення вежі Рожоновского

ТОВ «УкрГідроМонтаж» встановлює і виготовляє водонапірні башти в будь-якому населеному пункті України. Важливою складовою нашої діяльності є контроль якості кожного етапу виробництва. Сталь, з якої виготовляються водонапірні башти, відповідає вимогам ГОСТ, ДСТУ. За бажанням замовника бак для води покривається всередині харчової емаллю, а на поверхню водонапірної башти наноситься логотип компанії.

УЗК допомагає перевірити міцність зварювальних швів, а кожна вежа проходить обов'язковий іспит на тиск, виходячи з умов експлуатації. В асортименті продукції вежі на опорах і без, обсяг яких варіюється ВБР-15, 25, 50, 100, 160, 200, 300 до 500м3. На реалізовані ВБР наша фірма обов'язково видає паспорт і сертифікат якості.

Вартість вежі розраховується в індивідуальному порядку, так як залежить від обсягу бака, висоти опори, захисного покриття, теплоізоляції, технологічного оснащення. Водонапірна вежа буде готова в строк від п'яти до шістнадцяти днів. Завдяки точним розрахунками інженерів ТОВ «УкрГідроМонтаж», буде виготовлено міцна конструкція. Щоб замовити виготовлення та встановлення водонапірної башти Рожоновского, звертайтеся в нашу компанію.

Ми працюємо з клієнтами по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропивницькій), Полтава, Хмельницький, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим, Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Кам'янське, Кривий Ріг, Бахмут, Горлівка, Дружківка, Єнакієве, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Бердичів, Коростень, Коростишів, Ужгород, Мукачево, Мелітополь, Приморськ, Івано-Франківськ, Калуш, Бровари, Буча, Обухів, Переяслав-Хмельницький), Яготин, Олександрія, Світловодськ, Алупка, Алушта, Аерофлотський, Бахчисарай, Євпаторія, Інкерман, Кацівелі, Керч, Севастополь, Сімферополь, Радянське, Судак, Феодосія, Фонтани, Форос, Чайка, Чорноморське, Ялта, Луганськ, Олександрівськ, Алмазна, Алчевськ, Брянка, Дзержинське, Красний Луч, Лисичанськ, Перевальськ, Розкішне, Сєвєродонецьк, Стаханов, Львів, Винники, Жовква, Мостиська, Славське, Сокільники, Червоноград, Миколаїв, Одеса, Білгород - Дністровський, Вилкове, Ізмаїл, Озерне, Чорноморськ, Корсунці, Подільськ, Полтава, Гожули, Горбанівка, Засулля, Затурин, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни, Миргород, Розсошенці, Хорол, Рівне, Колоденка, Шпанів, Суми, Охтирка, Глухів, Лебедин, Путивль, Шостка, Тернопіль, Бариш, Біла, Берем'яни, Возилів, Доброполе, Жизномир, Озеряни, Харків, Херсон, Антонівка, Генічеськ, Генічеська Гірка, Каховка, Новоолексіївка, Скадовськ, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Нетішин, Слобідка-Гуменецька, Старокостянтинів, Черкаси, Звенигородка, Золотоноша, Канів, Сміла, Умань, Чигирин, Шпола, Чернігів, Заїзд, Ніжин, Павлівка, Прилуки, Чернівці.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"