logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Буріння під опори і палі

Ще на початку дев'яностих років минулого століття для створення фундаменту використовувалися залізобетонні палі. Виявилося, що цей спосіб дуже небезпечний для старих забудов і міг привести до аварій. Щоб запобігти руйнації, стали використовувати буріння під палі. Навіть, якщо будівля або споруда розташована дуже близько до місця проведення робіт, буріння під палі буде абсолютно безпечно.

Технологія пристрою

Свердловину проходять за допомогою обертального способу буріння, використовуючи долото або суцільний забій. В процесі буріння використовується розчин глини, який надає гідростатичний тиск на стіни і оберігаючи від обвалення. Після виготовлення свердловини вниз опускають каркас буронабивної палі, який може встановлюватися тільки у верху, на деяку частину довжини або по всій довжині.

Переваги буронабивних паль:

  • Існуючі комунікації не пошкоджуються
  • Можливе використання буронабивних паль в якості огороджувальних конструкцій близько котлованів
  • Малі вібрації при проведенні бурових робіт виключають деформацію і струс грунту
  • Роботи з буріння можна проводити як в щільній міській забудові, так і в складних геологічних умовах
  • Мобільність бурової техніки забезпечує виконання робіт в термін, здешевлення будівництва

Досвідчені фахівці ТОВ «УкрГідроМонтаж» надають високу якість виконання робіт з буріння під палі і опори. Використання надійних технологій, багаторічний досвід виконання робіт дозволили нашій компанії опинитися в списку лідируючих підприємств України в даній галузі.

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає буріння в усіх регіонах України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю , Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"