n-logo9.png

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

n-logo9.png

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГИДРОМОНТАЖ»

Компания «УкрГидроМонтаж» была официально зарегистрирована в 1996 году. Более десяти лет плодотворного сотрудничества с заказчиками по всей Украине позволили компании войти в число лидеров по выполнению буровых работ и водоснабжению.

Євро контейнери для ТПВ та сміття (твердих побутових відходів) в м. Дніпро

Евроконтейнер Дніпро, виготовлення євроконтейнери в Дніпрі, виробництво контейнерів в Україні

Індивідуальні ціни на оптові поставки євроконтейнерів від 5 штук.

Внутрішня і зовнішня сторони покриваються емаллю.

Передбачено нанесення на євроконтейнер індивідуального логотипу або іншого зображення.

Підприємство ТОВ «Укргідромонтаж» виробляє євроконтейнери для ТПВ, застосовуючи новітні технології. Мінімальна кількість зварювальних ділянок підсилює експлуатаційні якості і досягається за рахунок використання гільйотини, вальців, рубочного і відрізних верстатів останнього покоління. Ідеальні і міцні шви - результат використання під час зварювання напівавтомата, а нанесення захисного покриття проводиться краскопультом. Підприємство здійснює індивідуальні замовлення, проектуючи вироби будь-якого розміру і конфігурації.

Для виготовлення контейнерів застосовується холоднокатаний або гарячекатаний сталевий лист товщиною 1,5 або 2 мм. По периметру вироби кріпиться жорстка окантовка з гнутого профілю і профільної труби. Для зручності вилучення вмісту в сміттєзбиральну спецтехніку з боків передбачені ручки і спеціальні захвати. На дні контейнера для сміття знаходяться зливні отвори. По кутах в нижній частині прикріплені поворотні зі стопами посилені колеса діаметром 200 мм, здатні витримати навантаження до 250 кг на колесо. Деформації конструкції перешкоджають ребра жорсткості в передній частині.

На фінішному етапі виробництва контейнер з усіх боків грунтується антикорозійним складом марки ГФ-021 і покривається алкидной емаллю марки ПФ-115 (днище і з зовнішньої сторони колір емалі пропонується на вибір).

Доставка - по всій території України: Вінницю, Волинь, Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Гарантія на виготовлену продукцію - 6 місяців.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"