logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Євро контейнери для ТПВ та сміття (твердих побутових відходів) в м. Дніпро

Евроконтейнер Дніпро, виготовлення євроконтейнери в Дніпрі, виробництво контейнерів в Україні

Індивідуальні ціни на оптові поставки євроконтейнерів від 5 штук.

Внутрішня і зовнішня сторони покриваються емаллю.

Передбачено нанесення на євроконтейнер індивідуального логотипу або іншого зображення.

Підприємство ТОВ «Укргідромонтаж» виробляє євроконтейнери для ТПВ, застосовуючи новітні технології. Мінімальна кількість зварювальних ділянок підсилює експлуатаційні якості і досягається за рахунок використання гільйотини, вальців, рубочного і відрізних верстатів останнього покоління. Ідеальні і міцні шви - результат використання під час зварювання напівавтомата, а нанесення захисного покриття проводиться краскопультом. Підприємство здійснює індивідуальні замовлення, проектуючи вироби будь-якого розміру і конфігурації.

Для виготовлення контейнерів застосовується холоднокатаний або гарячекатаний сталевий лист товщиною 1,5 або 2 мм. По периметру вироби кріпиться жорстка окантовка з гнутого профілю і профільної труби. Для зручності вилучення вмісту в сміттєзбиральну спецтехніку з боків передбачені ручки і спеціальні захвати. На дні контейнера для сміття знаходяться зливні отвори. По кутах в нижній частині прикріплені поворотні зі стопами посилені колеса діаметром 200 мм, здатні витримати навантаження до 250 кг на колесо. Деформації конструкції перешкоджають ребра жорсткості в передній частині.

На фінішному етапі виробництва контейнер з усіх боків грунтується антикорозійним складом марки ГФ-021 і покривається алкидной емаллю марки ПФ-115 (днище і з зовнішньої сторони колір емалі пропонується на вибір).

Доставка - по всій території України: Вінницю, Волинь, Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Гарантія на виготовлену продукцію - 6 місяців.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"