n-logo9.png

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

n-logo9.png

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГИДРОМОНТАЖ»

Компания «УкрГидроМонтаж» была официально зарегистрирована в 1996 году. Более десяти лет плодотворного сотрудничества с заказчиками по всей Украине позволили компании войти в число лидеров по выполнению буровых работ и водоснабжению.

Монтаж водопідйомного обладнання

Монтаж водопідйомного обладнання ТОВ «Укргідромонтаж»

Важливим моментом в організації обладнання для забору води є монтаж насоса. Щоб правильно підібрати насосне обладнання, слід точно виміряти параметри свердловини. В іншому випадку, обладнання вийде з ладу, а господар свердловини залишиться без води. Щоб насос функціонував безвідмовно, слід довірити установку обладнання професіоналам з ТОВ «УкрГідроМонтаж».

Основні етапи установки водопідіймального обладнання

• Монтаж насосів в свердловині

• Установка устаткування в технічному приміщенні

Фахівці, які встановлюють насосне обладнання, знайомі з різними моделями насосів і комплектуючих. Крім того, арсенал нашого інструментарію включає все необхідне обладнання для монтажу. Якісний підхід до монтажу насосного обладнання - гарантія міцності кріплення і надійності роботи свердловини.

Як виконується монтаж водопідйомного обладнання?

На етапі будівництва проводиться проектування технічного приміщення, де буде знаходитися обладнання для води. Найчастіше кільця із залізобетону закопують в землю. Прокладка трубопроводу на підприємство або в житлове приміщення полегшить експлуатацію водопровідної системи.

В процесі пуско-налагоджувальних і монтажних робіт проводиться обв'язка із зануренням насоса на певну глибину. Після підключають гідроакумулятор, манометр, датчик тиску. Налагодження автоматики і настройки робочих параметрів - обов'язковий етап тестування системи перед здачею свердловини в експлуатацію.

Грамотний підхід від ТОВ «УкрГідроМонтаж»

Підбір водопідйомних насосів здійснюється, відповідно до основних характеристик - напору і продуктивності. Напір - це величина, на яку насос здатний підняти воду. Слід врахувати висоту стовпа води і глибину свердловини. Продуктивність насоса безпосередньо пов'язана з дебітом свердловини, і вказується в технічній характеристиці обладнання.

Чим точніше розрахунки потужності водонапірної обладнання, тим довше термін служби і продуктивності свердловини. Налагоджена організація виробництва нашої компанії і значний досвід роботи гарантує виконання зобов'язань перед замовником.

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає буріння свердловин і монтаж водопідйомного обладнання у всіх регіонах України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"