logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Монтаж водопідйомного обладнання

Монтаж водопідйомного обладнання ТОВ «Укргідромонтаж»

Важливим моментом в організації обладнання для забору води є монтаж насоса. Щоб правильно підібрати насосне обладнання, слід точно виміряти параметри свердловини. В іншому випадку, обладнання вийде з ладу, а господар свердловини залишиться без води. Щоб насос функціонував безвідмовно, слід довірити установку обладнання професіоналам з ТОВ «УкрГідроМонтаж».

Основні етапи установки водопідіймального обладнання

• Монтаж насосів в свердловині

• Установка устаткування в технічному приміщенні

Фахівці, які встановлюють насосне обладнання, знайомі з різними моделями насосів і комплектуючих. Крім того, арсенал нашого інструментарію включає все необхідне обладнання для монтажу. Якісний підхід до монтажу насосного обладнання - гарантія міцності кріплення і надійності роботи свердловини.

Як виконується монтаж водопідйомного обладнання?

На етапі будівництва проводиться проектування технічного приміщення, де буде знаходитися обладнання для води. Найчастіше кільця із залізобетону закопують в землю. Прокладка трубопроводу на підприємство або в житлове приміщення полегшить експлуатацію водопровідної системи.

В процесі пуско-налагоджувальних і монтажних робіт проводиться обв'язка із зануренням насоса на певну глибину. Після підключають гідроакумулятор, манометр, датчик тиску. Налагодження автоматики і настройки робочих параметрів - обов'язковий етап тестування системи перед здачею свердловини в експлуатацію.

Грамотний підхід від ТОВ «УкрГідроМонтаж»

Підбір водопідйомних насосів здійснюється, відповідно до основних характеристик - напору і продуктивності. Напір - це величина, на яку насос здатний підняти воду. Слід врахувати висоту стовпа води і глибину свердловини. Продуктивність насоса безпосередньо пов'язана з дебітом свердловини, і вказується в технічній характеристиці обладнання.

Чим точніше розрахунки потужності водонапірної обладнання, тим довше термін служби і продуктивності свердловини. Налагоджена організація виробництва нашої компанії і значний досвід роботи гарантує виконання зобов'язань перед замовником.

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає буріння свердловин і монтаж водопідйомного обладнання у всіх регіонах України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"