logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Резервуари і ємності для рідких матеріалів: виготовлення

Резервуар - це герметично закривається або відкрита ємність, яка може наповнювати газоподібними або рідкими речовинами. ТОВ «Укргідромонтаж» пропонує виготовлення резервуарів і ємностей для зберігання рідин, які можуть використовуватися в багатьох виробничих і господарських галузях. Виробництво ємностей здійснюється в суворій відповідності з ГОСТ і технічними умовами.

Види резервуарів

•    Форма: прямокутна, кубічна, циліндрична, нестандартна
•    Функціональне призначення - для питної води, технічної води, пожежний резервуар
•    Матеріал виготовлення - металеві, неметалеві
•    По розташуванню - підземні і наземні
•    Тип розташування: горизонтальні або вертикальні
•    Оперативність використання - відстійники, для змішування, для технологічних операцій, тривалого зберігання

Особливості виготовлення

Теплоізоляція і антикорозійне покриття - додаткові характеристики при виготовленні резервуарів. Ємності РГС І РВС виробляють з горловиною або люком. Дно резервуара може бути плоским або конічним, ребристим і безреберним. Додаткову жорсткість при перевезенні та встановлення надають кільця. Товщина стінки - не менше 4 міліметрів. ТОВ «Укргідромонтаж» пропонує якісні та міцні резервуари об'ємом від 5 до 1000м3.

Класифікація ємностей

•    Резервуари для води - обсяг до 200м3
•    Ємності для ПММ. Сталеві горизонтальні або вертикальні резервуари виготовляються за індивідуальним проектом для зберігання нафтопродуктів, хімікатів або води
•    Для зберігання харчових продуктів - обсяг до 100м3
•    Резервуари для зернових культур ємністю до 100м3

•    Ємності для сипучих матеріалів - БСУ, сухі суміші, цемент з об'ємом до 100м3

Резервуари, призначені для зберігання рідин при надмірному тиску до 0,07 МПа і температурі 120 градусів, виділяють в одну групу. Ємності, що працюють під тиском понад 0,07 МПа, відносяться до іншої групи. РВС і РГС - характеристики вертикального або горизонтального розташування резервуарів в просторі.

Використання резервуарів

Металеві ємності знадобляться в нафтовій, аграрної, хімічної, харчової промисловості, а також для побутових потреб. Багатосекційні резервуари підійдуть для видачі, прийому і зберігання рідини. АЗС, хімічна і харчова галузі - популярні сфери використання багатосекційних резервуарів. Наявність декількох перегородок дозволяє зберігання різних видів рідин одночасно.

Пожежні резервуари можуть бути горизонтальними або вертикальними. Щоб створити запас води без прив'язки до водопостачання, використовують резервуари пожежні: так можна швидко усунути загоряння. Для виготовлення пожежних ємностей використовується сталь СТЗ або нержавіюча технічна сталь: такі резервуари забезпечують довголітню експлуатацію.

Компанія ТОВ «Укргідромонтаж» виготовить резервуари і ємності для рідких матеріалів і доставить в усі регіони України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"