logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Пожежні баки (резервуари)

Виготовлення пожежних баків резервуарів ємностей Дніпро Україна

Компанія «Укргідромонтаж» виготовляє пожежні резервуари горизонтального типу, призначені для зберігання обсягів води, достатніх для успішного гасіння пожеж.

Пожежні резервуари являють собою сталеву конструкцію, яку потрібно закопати в землю на глибину нижче рівня промерзання. Вода в резервуари подається по спеціальних трубах. Для зручності пожежогасіння розроблений спеціальний механізм подачі води зі стандартним кріпленням для пожежних шлангів, що забезпечує швидке підключення і безперебійне гасіння пожежі.

У верхній частині резервуара встановлений люк, який може мати діаметр від 600 до 800 мм. Отвір люка пожежного резервуара накривається спеціальною кришкою. Корпус резервуара покривається захисними покриттями для запобігання корозії від сторонніх агресивних впливів.

Пожежні резервуари, виготовлені нами, знайшли широке застосування на територіях різних підприємств і фірм. Найчастіше їх розміщують на фермах, заводах, АЗС та ін.

Об'єктах, де обмежений доступ до джерел води для пожежогасіння. При виборі місця розміщення пожежного резервуара потрібно враховувати особливості організації пожежогасіння, щоб забезпечити зручний під'їзд пожежної машини і ефективну роботу пожежників.

Кількість пожежних резервуарів, необхідне для успішного гасіння пожеж узгоджується з пожежними службами.

Вигідно розміщувати резервуари поруч з комунікаціями водопроводу що проходять поруч, для успішного і швидкого наповнення необхідною кількістю води.

Також можна розміщувати пожежні резервуари на дахах будівель, що дозволяє подавати воду без використання електроенергії. Це дуже зручно, якщо в момент пожежі вийшла з ладу система подачі електроенергії і не будуть працювати насоси. В цьому випадку вода буде подаватися самопливом.

Є можливість організувати автоматичне надходження води на об'єкти загоряння після того, як спрацюють спеціальні датчики пожежі.

Пожежні резервуари, розміщені на дахах будівель вимагають додаткового утеплення, для запобігання замерзання води.

Доставка - по всій терітоіі України: Вінницю, Волинь, Дніпро, Павлоград, Кривий ріг, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"