logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Доставка

Компанія «УкрГідроМонтаж» здійснює виготовлення і установку водонапірних веж, силосів, резервуарів, сміттєвих контейнерів. Після придбання вежі Рожоновского всі роботи з монтажу та налагодження повинні виконувати фахівці будівельно-монтажної організації, інакше обладнання може зламатися.

Зберігання та транспортування обладнання

Зазвичай водонапірні башти транспортують за допомогою автотранспорту. Ми пропонуємо доставку обладнання по Україні, попутну транспортування або самовивезення для клієнтів. Такі товари як автоматика для свердловинних насосів можна здійснювати за допомогою транспортних компаній ЄвроЕкспрес, або Нова пошта. Доставку товару можна замовити в будь-який населений пункт України.

При доставці бака водонапірної башти автотранспортом завчасно доведеться узгодити умови проходження з дорожніми службами. Оскільки бак перевозиться в кузові машини і обов'язково в горизонтальному положенні, то краще довірити цей відповідальний процес професіоналам. За допомогою напівпричепів або лісовозів елементи волоки вежі будуть доставлені за місцем призначення.

Навантажувально-розвантажувальні роботи

Надійне закріплення елементів водонапірної башти за допомогою брусів-підкладок, тросів, дроту, клинів гарантує цілісність всіх складових. Швартовать і застроповивать елементи краще за допомогою вантажопідйомних скоб. Скидання елементів вежі, переміщення під ухил, скочування при розвантаженні призведе до пошкодження цілісності товару.

Баштові елементи переміщують за допомогою кранів, при цьому, слід з обережністю ставитися до поверхонь конструкції, щоб не пошкодити стіни. Зберігання елементів водонапірної башти здійснюється на відкритій місцевості. Майданчик повинен мати достатньо міцний грунт і ухил для стоку.

Це важливо!

Укладання елементів вежі проводиться на широкі підкладки з дерева строго горизонтально. Виключено зіткнення з грунтом! Тимчасово можна розмістити елементи вежі без підкладок, але не більше ніж на тиждень. Якщо поверхню водонапірної башти була пошкоджена корозією під час зберігання, то проводяться роботи по відновленню покриття.

Всі етапи складання конструкції виробляються в горизонтальному положенні, а вже зібрана конструкція піднімається вантажопідйомними кранами. Після розташування на фундаменті перевіряється жорсткість положення вежі, а потім приварюють дно опори до металевих пластин.

Оскільки водонапірна вежа є великогабаритним вантажем, то краще скористатися доставкою компанії «УкрГідроМонтаж» безпосередньо до місця установки. Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб отримати будь-яку необхідну інформацію!

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає доставку водонапірних веж в усі регіони України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми , Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

 

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

ukrgidromontazh

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"