logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Ремонт і фарбування: обслуговування водонапірної вежі

Важливою частиною сучасної системи автономного постачання водою із забезпеченням регулювання напору є водонапірна вежа. Якісна та безперебійна робота споруди залежить також від своєчасного проведення технічного обслуговування і ремонту ВБ.

Що таке обслуговування водонапірної вежі?

Висота вежі може досягати тридцяти метрів, тому постійно піддається кліматичним і механічним навантаженням. Резервуари веж наповнюються водою за допомогою насоса, який автоматично відключається по досягненню заданої позначки. Навпаки, коли кількість води скорочується, насос водонапірної вежі включається.

Ремонт верхньої частини ВБ надає особливу складність, так як всі роботи виконуються на висоті і вимагають залучення спеціального устаткування і промислових альпіністів. Для фахівців ТОВ «Укргідромонтаж» ремонт водонапірної башти є звичним завданням: завдяки досвіду і наявності спеціалізованого спорядження, ми виконаємо всі роботи якісно.

Етапи проведення ремонту водонапірної вежі:

  •     Очищення від іржі, старої фарби за допомогою щітки або шпателя
  •     Зварювальні роботи з зароблянням місць протікання
  •     Грунтування і фарбування башти з використанням компресора, кисті, валика

Як проходить очищення вежі?

Зазвичай водонапірна вежа складається з нижньої бетонної і металевої верхньої частини. Своєчасна очищення і фарбування водонапірної вежі необхідна для нормального функціонування. Щоб вода, яка надходить в трубопровід, була чистою, очищення СБ проводиться всередині: частота процедури - не рідше одного разу на три роки. На дні давно не очищеної вежі збирається шар мулу до 20 сантиметрів. Іржа з ??внутрішніх стін ВБ також потрапляє в воду.

  •     Очищення стін і стелі металевою щіткою
  •     Прибирання бруду з дна водонапірної вежі
  •     Видалення бруду через верхній люк
  •     Промивання з обов'язковим зливом промивної води
  •     Дезінфекція марганцівкою або хлорним вапном

Фарбування водонапірних веж

Перед фарбуванням водонапірної вежі потрібне видалення раковин, шару старої фарби. Трудомісткий процес проводиться працівниками вручну. Використання болгарки неможливо, так як інструмент складно використовувати в даних умовах. Далі проводиться грунтовка водонапірної вежі, і тільки потім - фарбування. Наявність зовнішніх сходів і відкривається люка спрощує роботи по фарбуванню.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» виготовить і встановить водонапірні башти, а також зробить монтаж водопідйомного обладнання по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"