logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Сміттєві контейнери: виготовлення

musornie konteyneri 02

Виготовлення бака ТПВ (твердих побутових відходів)

Виготовлення бака ТПВ (твердих побутових відходів)

ТОВ Укргідромонтаж виробляє баки ТПВ (твердих побутових відходів).
Придбати баки ТПВ можна поштучно і оптом. При покупці більше 5 шт. можливі знижки, які обумовлюються індивідуально в кожному конкретному випадку.

Детальніше ...

Виготовлення євроконтейнерів ТПВ (твердих побутових відходів)

Виготовлення євроконтейнерів ТПВ (твердих побутових відходів)

Підприємство ТОВ «Укргідромонтаж» виробляє євроконтейнери для ТПВ, застосовуючи новітні технології. Мінімальна кількість зварювальних ділянок підсилює експлуатаційні якості і досягається за рахунок використання гільйотини, вальців, рубочного і відрізних верстатів останнього покоління. Ідеальні і міцні шви - результат використання під час зварювання напівавтомата, а нанесення захисного покриття проводиться краскопультом.

Детальніше ...

Виготовлення сітчастих євроконтейнерів 1,1 м.куб. для ПЕТ

Виготовлення сітчастих євроконтейнерів 1,1 м.куб. для ПЕТ

Випускаючи сітчасті євроконтейнерів для ПЕТ, підприємство ТОВ «Укргідромонтаж» використовує гільйотини, автоматичні машини для загинання листа, рубочний і пілочні останнього покоління. Такий підхід значно зменшує протяжність зварювальних ділянок, що позитивно позначається на якості виробу.

Детальніше ...

Виготовлення контейнерів для ПЕТ

Виготовлення контейнерів для ПЕТ

Используя кладочную сетку 50х50х3 мм, конструкция дополнительно усиливается жесткой окантовкой, пущенной по периметру и сделанной из уголка 40х40х3 мм. Наличие специальных окошек делает процесс вбрасывания ПЭТ более удобным, а для очищения контейнера предусмотрен специальный люк.

Детальніше ...

Виготовлення нестандартних баків

Виготовлення нестандартних баків

Сталевий лист, вироблений холоднокатані або гарячекатаних методом, має товщину 1.2-1.5-2.0 мм і не деформується. Верхню окантовку підсилює куточок розміром 40х40х3 мм. Переміщення вміст контейнера в сміттєзбиральну машину полегшують спеціальні куточки з боків.

Детальніше ...

Виготовлення контейнерів для скла

Виготовлення контейнерів для скла

Гарантуючи високу якість контейнерів для скла, підприємство ТОВ «Укргідромонтаж» застосовує кращі вихідні матеріали, в числі яких сталевий холоднокатаний лист, сітка кладки 50х50х3 мм і куточок 40х40х3 мм, який пускається в вигляді жорсткої окантовки по периметру.

Детальніше ...

Виготовлення металевих урн для сміття

Виготовлення металевих урн для сміття

Цехи підприємства ТОВ «Укргідромонтаж» оснащені передовим обладнанням, за допомогою якого виробляються якісні урни. Всі етапи виробництва автоматизовані, що виключає найменший шлюб і фактор помилки.

Детальніше ...

Контейнери для збору сміття грають важливу роль в рішенні збору і утилізації відходів. Сміттєві баки - незамінні засоби для роздільного збору різних видів сміття. Скло, пластик, картон, ТПВ та інші відходи можна зберігати в сміттєвих ємностях. Контейнери встановлюють на територіях житлових мікрорайонів, промислових підприємств для тимчасового зберігання сміття.

Характеристики металевих контейнерів для сміття

•  Товщина металу
•  Обсяг контейнера вказується в кубічних метрах. Щоб розраховувати кількість контейнерів для певної території, слід знати об'єкт однієї ємності.
•  Антикорозійна обробка. За допомогою оцинкованого або лакофарбових покриттів можна продовжити термін служби сміттєвого контейнера.
•  Навантаження - максимальна вага сміття, який вміщується в ємності.
•  Призначення бака - для промислових відходів, ТПВ або роздільного збору сміття.

Контейнери металеві: особливості експлуатації

Щоб розрахувати обсяг бака для сміття, слід врахувати розрахунок населення і частоту вивезення відходів спецтранспортом. Для побутових потреб підійде контейнера з листового металу, товщина якого становить до 2 мм. Додаткову жорсткість для довготривалої експлуатації надають ребра і штамповані складові.

Не можна трамбувати сміття щільними шарами в контейнер, інакше спорожнення ємності буде проблематичним. В результаті бак швидко вийде з ладу, набагато раніше передбачуваного терміну служби. Стандартним антикорозійним покриттям для сміттєвого контейнера є шар грунтовки і кілька шарів емалевого покриття. Завдяки використанню отворів для дренажу в днище бака, можна уникнути швидкого гниття дна.

Характеристики стандартного контейнера, який можна замовити в ТОВ «УкрГідроМонтаж»

•  Обсяг - 0,75м3
•  Матеріал виготовлення - сталь товщиною від 1,5 до 2 мм
•  Емалеві покриття ПФ115
•  Параметри: висота - 850мм, ширина зовнішнього краю - 980мм, нижнього - 700мм
•  Обварка швів, кантування в верхній частині
•  Додаткове обладнання - кришка з петлями або прорізом для замка, колеса прогумовані поворотні

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виготовить сміттєві контейнери і доставить в усі регіони України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:

тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

Сміттєві контейнери: виготовлення

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"