logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Утеплення водонапірної башти і ВБР

Водонапірні башти використовують в різних кліматичних районах, враховуючи і північні населені пункти з низьким температурним режимом. Традиційно водонапірна вежа не вимагає особливих засобів для утеплення, але при нечастому використанні краще подбати про додатковий захист. Наприклад, раніше ставили дерев'яні намети, які сповільнювали замерзання, а в польових умовах з ВБР взагалі видаляли воду для запобігання зледеніння.

Як утеплити водонапірну вежу?

При використанні таких теплоізоляційних матеріалів як оцинкована сталь (гофрований або гладка) і мінеральна вата можна досягти оптимального захисту СБ від замерзання. На внутрішніх стінках бака та опор утворюється теплоізоляція товщиною до 19 сантиметрів максимум з малою теплопровідністю. При замерзанні вода виділяє приховане тепло, зменшуючи темп наростання льоду. Вплив сонячної радіації знижує темпи наростання льоду вже в кінці січня. З початком весни температура минає води поступово знижується.

Матеріали для проведення утеплення ВБ

  •     Минераловатная плита товщиною 50мм
  •     Профільна труба
  •     Оцинкована сталь листова
  •     Герметик для закладення швів

Особливості теплоізоляції водонапірної вежі

На прикладі типового проекту для кліматичної зони з температурою -15 градусів в найхолоднішу п'ятиденку можна розглянути виконання теплоізоляції. При цьому цикл роботи вежі становить два водообміну в добу, а температура води, що поступає становить +1 -6 градусів.

Зовні вежа утеплена мінватою товщиною до 100 міліметрів, а до поверхні конструкції приварені «пояса» кріплення з профілю 20 х 40 з кроком в один метр по всій довжині. Утворився сталевий каркас заповнюється мінераловатними плитами. Після з'єднання частин каркаса, їх зварюють в одне ціле. Оцинкована листова сталь товщиною 0,7 міліметрів кріпиться до каркаса заклепками.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» здійснює утеплення водонапірних веж Рожоновского та інших конструкцій. Досвід нашого персоналу і наявність техніки дозволяють працювати з об'єктами різної висоти і складності. Завчасне утеплення водонапірної вежі дозволить продовжити термін служби конструкції і забезпечити безперебійну надходження води для всіх користувачів.

Завдяки вказівкою параметрів водопостачання в опитувальному аркуші, ми зможемо в найкоротші терміни виготовити конструкцію. Важливі характеристики - ємність вежі і бака, висота вежі, товщина стінок, наявність сходів, люків, трубної розводки.

ТОВ «УкрГідроМонтаж» іготовіт водонапірні башти, здійснить утеплення водонапірних веж та інших конструкцій, а також встановить водонапірні башти по всій території України: Дніпропетровськ (Дніпро), Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград (Кропевніцкій), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк , Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

«Укргідромонтаж» іготовіт водонапірні башти, здійснить утеплення водонапірних веж та інших конструкцій, а також встановить водонапірні башти

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"