logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Тампонаж свердловин: роботи по ліквідації

Тампонаж свердловин: роботи по ліквідації ТОВ «Укргідромонтаж»

Щоб ліквідувати свердловину яка вийшла з ладу, потрібно тампонаж. Протягом терміну служби свердловини процеси корозії і руйнування починають впливати на якість води. Є два виходи - відновити джерело або ліквідувати його.

Свердловина, реанімація якої нерентабельна, підлягає тампонажу. Занедбані, забруднені, недіючі джерела також «перекривають».

Схема тампонування

• Підготовка майданчика у свердловини
• Підвезення обладнання і матеріалів
• Монтаж обладнання
• Обстеження стану свердловини перед тампонаж
• Тампонування піском або гравієм нижньої частини свердловини
• Вирізка і підйом труб
• Остаточне заповнення частини стовбура кульками глини або цементом до висоти не менше 1,25 метра від денної поверхні
• Срезка труб у дна шурфу і заливка дна бетонним розчином

Таким чином, проводиться відновлення природного руху підземних вод у водоносному горизонті. Щоб додатково продезінфікувати свердловину, її заповнюють піском і гравієм з додаванням хлорного вапна. Також використовують як «тампона» густу глину або рідкі пластмаси. Зміцнення стовбура стає перешкодою для змішування вод з сусідніх горизонтів.

Постійний або тимчасовий?

Тимчасовий тампонаж володіє короткочасним ефектом. Зазвичай його застосовують в період досліджень і випробувань. Заповнення свердловини проводиться за допомогою глини або різних сумішей. Глиняний тампонаж підходить для неглибоких свердловин з безнапірним водоносним горизонтом. Часто такий спосіб використовують для боротьби з інтенсивним поглинанням рідини для промивання.
Постійний тампонаж «УкрГідроМонтаж» виробляє на основі якісного цементного розчину. За допомогою цементного тампонування можливе обмеження свердловини від забруднень. При русі пластів все затрубний простір заповнюється цементним розчином: обсадна колона при цьому залишається на своєму місці.

Тампонування занедбаних свердловин невідомого виготовлення з частковим заповненням предметами виконується тільки після спуску Каверномер і печаток, а також проведення циклу підготовчих робіт на гирлі свердловини.

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає буріння і облаштування свердловин, а також монтаж водопідйомного обладнання у всіх регіонах України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Для более детальной информацией обращайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"