logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Свердловинні насоси: монтаж і продаж

Важливим етапом в організації свердловини на воду є монтаж насоса. Серед різновидів насосів, які допомагають реалізувати водопостачання, слід виділити занурені і поверхневі.

Насоси занурені

Серед різноманіття заглибних насосів можна виділити два види - колодязні і свердловинні, які застосовують для водоподнятія з великих глибин. Насоси розташовані під водою під час роботи. Іноді насоси свердловин використовують в горизонтальному розташуванні для водозабору з річки або озера. Глибинні насоси діють таким чином, щоб перекачується рідина захищала від перегріву двигун під час роботи. Якщо рівень води опустився нижче норми, забезпечується автовимкнення насоса: визначити це можна за допомогою «поплавка».

Переваги глибинних насосів:

• Тривалий термін служби
• Легкий монтаж
• Відсутність тертя між елементами конструкції
• Велика глибина водозабору
• Безшумна робота насоса

Насоси поверхневі

Монтаж такого виду насосів проводиться поза джерела водопостачання. Поверхневий насос служить для водозабору з невеликих глибин - близько 7-8 метрів.

Установка насосів

Монтаж насосів вимагає певної спеціалізації і досвіду, тому роботи повинні проводитися грамотно і акуратно. Щоб насос функціонував якісно, ??довірте установку кваліфікованим майстрам ТОВ «УкрГідроМонтаж».

Попередні етапи роботи перед монтажем

• Пошук робочої точки в декількох режимах
• Замір витрати подачі
• Звірка показань манометра

У свердловину поряд з насосом опускаються трос для страховки, латунний клапан, пластикова труба і водопроникний електричний кабель для управління двигуном. Свердловинний насос установлюэться тільки після очищення від зважених часток і піску.

Важливий момент роботи - закріпити пускач з струмовим захистом і грамотно налаштувати його. Неправильний підхід призведе до виходу двигуна з ладу, обриву насоса. Насос, що застряг до свердловини, взагалі робить її експлуатацію неможливою. Саме тому ми пропонуємо професійну допомогу у виборі свердловинного обладнання та встановлення. ТОВ «УкрГідроМонтаж» - співпраця, заснована на якісній роботі!

 

Свердловинні насоси: монтаж і продаж

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконає буріння і облаштування свердловин, а також монтаж водопідйомного обладнання у всіх регіонах України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Бачимо Вас своїми партнерами!

Для більш детальною інформацією звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"