logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)

This image for Image Layouts addon
Печі- Булер’яни UGM класичні

В процесі тління, дрова виробляють паливний газ, який догорає у другій камері дожигу. В результаті чого є економія палива та збільшуеться час роботи булер’яна.

Докладніше
This image for Image Layouts addon
Булер’ян з варильною поверхнею

Піч булерьян UGM з варильною поверхнею це сучасна модифікація печі на базі булерьян. Варильна плита підвищує функціональність печі булер'ян, що дає можливість приготування їжі та обігріву одночасно.

Докладніше
This image for Image Layouts addon
Підставки для булерьянів

Для більш ефективної роботи та безпеки булер’яну, його бажанно підняти над підлогою 25-30 см. Можливе виготовлення підставки з вентилятором, що збільшує площу обігріву. 

Докладніше
Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)
Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)

Завод "UGM" виготовляє печі Булерьян на дровах тривалого горіння.
Виробник "UGM" здійснює швидку доставку в будь-який регіон України! Асортименти печей Булерьян досить широкий. В нас добре купують класичні моделі цього обладнання. Попит мають також печі на дровах з варочними поверхнями з об'ємом обігріву від 100 до 2500 куб.м. За бажанням покупця можлива комплектація опалювальних печей зручним оглядовим склом, корисним захисним кожухом та спеціальною підставкою.

Переваги опалювальної печі Булер'ян

  • Опалювальна піч Булерьян "UGM" використовує для горіння дрова, брикети та ін. доступні матеріали як тверде паливо за винятком вугілля.
  • Ця піч тривалого горіння має високий ККД (до 75%), тому дуже швидко обігріє необхідні обсяги простору приміщення.
  • Опалювальна піч Булерьян має широке застосування: дачі, склади, будинки, сараї, побутівки, виробничі приміщення та ін.
  • Ці опалювальні печі дуже прості у використанні.
  • Економна витрата палива. Тільки одна заправка твердого палива дозволяє ефективно опалювати піччю протягом 6-8 годин безперервної роботи

Конкурентні переваги булер'ян "UGM" нашого виробництва

  • У булер'янах, які виробляються в UGM, ми застосовуємо профільну трубку розміром 60х30 мм. Що помітно вище, ніж у інших виробників, які мають ці параметри відповідно 57 і 76 мм. Завдяки тому факту, що діаметр труб вище, підвищується конвективний тепловий потік. Таким чином з'являється можливість застосовувати в опалювальній печі меншу кількість труб. Це значно підвищує надійність булерьяна через наявність меншої кількості зварних швів в агрегаті.
  • У наших булер'ян з варильною поверхнею верхня плита виконана зі сталі товщиною 8мм, тоді як у інших виробників цей показник не перевищує 4мм. 

Професіоналізм та компетентність нашої компанії проявляється у контролі кожного етапу виробництва опалювальних печей Булерьян. В результаті, замовник отримує доброякісне обладнання з гарантією експлуатації. Повну технічну інформацію та вартість печей можна отримати у наших менеджерів.

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» пропонує та доставляє опалювальні печі у всіх регіонах України: Дніпро, Павлоград, Кривий Ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Для більш детальної інформації звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)
Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"