n-logo9.png

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

n-logo9.png

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГИДРОМОНТАЖ»

Компания «УкрГидроМонтаж» была официально зарегистрирована в 1996 году. Более десяти лет плодотворного сотрудничества с заказчиками по всей Украине позволили компании войти в число лидеров по выполнению буровых работ и водоснабжению.

Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)

Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)
Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)
Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)
Булер'яни - опалювальні печі на дровах тривалого горіння (виробництво, виготовлення, продаж)

Завод "UGM" виготовляє печі Булерьян на дровах тривалого горіння.
Виробник "UGM" здійснює швидку доставку в будь-який регіон України! Асортименти печей Булерьян досить широкий. В нас добре купують класичні моделі цього обладнання. Попит мають також печі на дровах з варочними поверхнями з об'ємом обігріву від 100 до 2500 куб.м. За бажанням покупця можлива комплектація опалювальних печей зручним оглядовим склом, корисним захисним кожухом та спеціальною підставкою.

Переваги опалювальної печі Булер'ян

  • Опалювальна піч Булерьян "UGM" використовує для горіння дрова, брикети та ін. доступні матеріали як тверде паливо за винятком вугілля.
  • Ця піч тривалого горіння має високий ККД (до 75%), тому дуже швидко обігріє необхідні обсяги простору приміщення.
  • Опалювальна піч Булерьян має широке застосування: дачі, склади, будинки, сараї, побутівки, виробничі приміщення та ін.
  • Ці опалювальні печі дуже прості у використанні.
  • Економна витрата палива. Тільки одна заправка твердого палива дозволяє ефективно опалювати піччю протягом 6-8 годин безперервної роботи

Конкурентні переваги булер'ян "UGM" нашого виробництва

  • У булер'янах, які виробляються в UGM, ми застосовуємо профільну трубку розміром 60х30 мм. Що помітно вище, ніж у інших виробників, які мають ці параметри відповідно 57 і 76 мм. Завдяки тому факту, що діаметр труб вище, підвищується конвективний тепловий потік. Таким чином з'являється можливість застосовувати в опалювальній печі меншу кількість труб. Це значно підвищує надійність булерьяна через наявність меншої кількості зварних швів в агрегаті.
  • У наших булер'ян з варильною поверхнею верхня плита виконана зі сталі товщиною 8мм, тоді як у інших виробників цей показник не перевищує 4мм.

Професіоналізм та компетентність нашої компанії проявляється у контролі кожного етапу виробництва опалювальних печей Булерьян. В результаті, замовник отримує доброякісне обладнання з гарантією експлуатації. Повну технічну інформацію та вартість печей можна отримати у наших менеджерів.

Компанія ТОВ «УкрГідроМонтаж» пропонує та доставляє опалювальні печі у всіх регіонах України: Дніпро, Павлоград, Кривий Ріг, Миколаїв, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінницю, Волинь, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

 

Для більш детальної інформації звертайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

 

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"