logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

Буріння свердловин під воду

Раніше можна було вирити на дачі колодязь, і його ресурсів б вистачило на десятки років. На жаль, верхні шари грунту забруднені відходами, тому вихід із ситуації один - буріння власної свердловини.

 

Які свердловини бувають?

Існує два основних типи свердловин для водозабору - на пісок (фільтрові), глибина яких становить не більше 35 метрів і на вапняк (глибокі) - понад 100 метрів.

На пісок

Свердловину на пісок використовують для організації водопостачання невеликих будинків, поливу. При бурінні зачіпаються тільки піщані горизонти, тому свердловини і отримали однойменну назву. Щоб виготовити свердловину потрібно кілька днів. На жаль, свердловини на пісок прослужать не більше семи років, так як водоносний шар може вичерпуватися через зовнішніх факторів.

На вапняк

Така свердловина може використовуватися і в побуті, і у виробництві. Глибина ресурсу може скласти 300 метрів і більше. Артезіанські свердловини мають особливі переваги. Джерело води прослужить до п'ятдесяти років, варто відзначити велику продуктивність в порівнянні з пісочної свердловиною. Буріння свердловини на вапняк становить близько тижня і більше.

Якість і здача в термін

ТОВ «УкрГідроМонтаж» виконує буріння свердловин будь-якого призначення глибиною до 1000 метрів в будь-якому регіоні України. Замовникам доступний цілий комплекс послуг робіт з буріння, серед яких:

• Биолокация ділянки, пошук підземних вод
• Буріння під опори і палі
• Буріння на воду
• Буріння під теплові насоси
• Буріння високодебітних свердловин
• Буріння кристалічних порід
• Буріння зі зворотним промиванням
• Розвідувальне буріння, інженерні вишукування

Ми виконуємо роторное і шнекове буріння. Завдяки методу буріння зворотної промивки, можна прискорити процес виготовлення свердловини. Буріння проводиться колонами, а труби вкладаються одна в іншу, як в телескопі. Продуктивність і глибина свердловини впливають на необхідне число колон.

У розпорядженні «УкрГідроМонтаж» така технологічна база:

1. Важкі машини - УБВ-600
2. Середні - 1БА-15В
3. Легкі - УРБ-2А2, УРБ-2,5
4. Шнекові-1ВС, УГБ
5. Ударно-канатні -УКС

Поряд з перерахованим комплексом послуг компанія надає допомогу в оформленні дозвільної документації на експлуатацію свердловин. Ціни і форма оплати обумовлюються.

 

«УкрГідроМонтаж» виконує буріння свердловин на території всієї України: Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград, Харків, Полтава, Херсон, Хмельницьк, Миколаєві, Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Крим.

Видим Вас своими партнерами!

Для более детальной информацией обращайтесь:
тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"