logo2.svg

КОМПАНІЯ «УКРГІДРОМОНТАЖ»

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована в 1996 році.
Більше 20-ти років плідної співпраці з замовниками по всій Україні.
"Укргідромонтаж" - лідер з виконання бурових робіт, виробництва водонапірних веж, резервуарів для зберігання різних рідин і водопостачання.

+380 (95) 789-67-29, +380 (98) 344-84-04

logo2.svg

+380 (95) 789-67-29,

+380 (98) 344-84-04

«УКРГІДРОМОНТАЖ»

 

Компанія «УкрГідроМонтаж» була офіційно зареєстрована у 1996 році. Понад десять років плідної співпраці із замовниками по всій Україні дозволили компанії увійти до числа лідерів із виконання бурових робіт та водопостачання.

 Водонапірні вежі купити в Запоріжжі та Запорізькій обл.

Водонапірні башти купити в Запоріжжі та Запорізькій обл.

В основному це резервуари циліндричної форми. ТОВ «УкрГідроМонтаж» - (ТОВ «УГМ К») виготовляє водонапірні башти, а так само окремо резервуари і опори для водонапірної башти тільки з якісних матеріалів. Встановлюються водонапірні башти автокраном телескопічного виду на монолітний фундамент, за допомогою закладних деталей або різьбових шпильок (анкерів). Водонапірний бак заповнений водою розташований на певній висоті, для створення необхідного напору у водопровідній мережі. Об'єм водонапірної башти розраховується від добового водоспоживання, в момент проєктування.

Водонапірна башта наповнюється водою декількома варіантами. У першому вода наповнюється зверху, у другому - знизу. Другий спосіб, з точки зору енергоспоживання і циркуляції води є найбільш економічним і ефективним.

Наше підприємство займається виготовленням водонапірних башт по всій Україні різної будови та функціональності, незалежно від запланованої експлуатації.

Якість водонапірних веж:

ТОВ «УкрГідроМонтаж» - (ТОВ «УГМ К») має великий, необхідний досвід для виготовлення водонапірних башт в Запоріжжі, Мелітополі, Токмак, Більмак, Пологи, Гуляй поле, Якимівка, Кирилівка, Василівка, Орєхов, Енергодар, Бердянськ, Приморськ, Вільнянськ, Молочанськ Приазовське, Михайлівка та по всій Україні.

Якісне виробництво і правильний монтаж водонапірних веж висококваліфікованими фахівцями ТОВ «УкрГідроМонтаж», забезпечують високу ефективність, довговічність і безпеку роботи конструкції.

Башта Рожновського, виготовлення башти Рожновського, водонапірна башта, башта Рожновського ціна в Запоріжжі, Запоріжжя, Запорізькій область

                                                                   

                                                                     Для більш детальною інформацією звертайтесь:
                                                                       тел. +380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Більш 20-ти років плідної роботи з замовниками по всій Україні дозволило компанії увійти в число лідерів по виконанню бурових робіт і водопостачання. «УкрГідроМонтаж» контролює виконання всього комплексу робіт - від проектування і розробки документації до монтажу, установки і здачі об'єкта в експлуатацію

Контакти:

ТОВ "УкрГідроМонтаж"

Email: info_ugm@ukr.net

+380 (98) 344-84-04, +380 (95) 789-67-29

social facebook fb 35

Права на сайт

© ТОВ "УкрГідроМонтаж" 1996-2017
© ДИЗАЙН ПП "Інтернет-Майстер"

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу "УкрГідроМонтаж" і ПП "Інтернет-Майстер"